II Rogaine Serra del Corredor, 27 novembre 2011 |
dom 27/11/2011 1 |
Resultats |
Gràcies
per haver vingut. Club Oros |
Pos rsal Nombre EQUIPO Pts Tiempo enal
DONES SE (10) 360:00 min 30 C 158 Pts
1 702 MARTA PLANAS ROCA / RAQUEL FONT LLADO NO-CITY ALIGOTS 93 5:59:51
2 769 LLUISA SILLA MARTINEZ / MARIONA OLIVELLA BALDRICH LA POMA I LA MANDARI 86 5:55:06
3 750 JUDIT MATA MEDINA / LOLI DELGADO MORANT SAKURA 72 5:54:04
4 770 OLGA FERRER VERDAGUER / MONICA BATALLA LOZANO LES TRACES 75 6:00:22 -5
5 780 MONTSE GRAELL TOR / SANDRA RABASSA BRAGULAT LLUDRIGUES 63 5:57:29
6 798 LAIA PINTO CODINASALTAS / JUDIT CURRIUS JIMENEZ RITME TROPICAL 24 5:44:59
7 903 OLGA DIAZ MORUNO / CRISTINA GONZALEZ MONROS A FITA X HORA 52 6:19:14 -30
8 901 TERESA SABATER DURAN / NURIA QUEROL POCURULL BONISSIMES 17 3:08:40
9 782 EVA COLLADO CUBERO / Mē DEL MAR ARAGONES PEREA MARVA 6 4:25:31
10 808 DUNIA CALLEJAS DOLADER / AIDA URGELL LLUVERAS POLARIS 0 4:33:22
HOMES SE (37) 360:00 min 30 C 158 Pts
1 731 JAUME FOLGUERA ROBERT / JOAN FARRE VILA / EDUARD GARCIA GONZALEZ KOALAS POTA TEAM 148 5:53:12
2 838 XAVI RODRIGUEZ VERDES / DAVID TARRES VILLEGAS RAID DEL SEGRE 145 5:57:56
3 752 EDUARD VIZCAYA ROLDAN / SEBASTIAN ORDONEZ IBANEZ AIRE LLIURE 135 5:53:32
4 846 JOSE CORREDOIRA RIFON / JORDI DOMENECH AMOROS FORACORDA 124 5:40:55
5 730 PEP MAYOLAS CASAS / SEBASTIA MASSAGUE MIR BERTAFOCS.COM 119 5:50:06
6 764 SALVADOR SALA OLIVERAS / ANDREU ALVARRUIZ SERRANO DIJKSTRA-O 115 5:41:16
7 711 ANDREU CALVO BOATELLA / FERRAN BROCENO MOZOS EDITORIAL ALPINA 114 5:50:46
8 710 XAVIER PERELLO BERNIA / RICARD BELASKOAIN GARCIA AZIMUT 113 5:54:07
9 899 DAVID CASTILLO IGEA / PABLO CORBI VICEDO ELEMENTS-O 111 5:47:56
10 720 RAMON AUBETS RAFART / JAUME ALARCON ALBETS HOP HOP 109 5:42:21
11 739 ALEIX GELABERT PONSDOMENECH / OVIDI ALUM GELABERT / XAVIER JULIA PLA XIXONETS 104 5:37:20
12 724 IGNASI CASAMAYOR OTERO / JAUME GUILLOT CAMPILLO / JORDI FELIU PRIM NATURA I AVENTURA 102 5:27:44
13 886 JOAN REYES LLOBET / MIQUEL REYES LLOBET REIETONS 100 5:52:30
14 882 JORDI MONTSALVATEGE SERRA / CARLES SEGARRA AGUILA CAMP IV SURFERS 98 5:41:59
15 716 DIDAC FORT CANUDAS / MIQUEL NOGUERA CODINA COB A COB 88 5:45:55
16 759 CARLES SALVADOR COSTA / DAVID FARELL GARRIGOS BONA QUIMICA 86 5:49:42
17 817 JOEL PONT QUER / PAU PONT QUER / RAMON FALGUERA MOLGO TRIO PARAJO!!! 85 5:45:33
18 850 JORDI NONAY PONT / JOAN MASFERRER SALA PERESTROIKA 85 5:55:23
19 802 XAVIER JUAN BARON / ARNAU TORRADEFLOT CURERO BGG 84 5:56:26
20 809 ROGER CANYADELL PUY / MARC RIBERA CANYADELL MARMOTA TIM 79 5:55:00
21 790 JORDI POCURULL SELLARES / FRANCISCO ARECHAGA ALONSO PIRI 79 5:57:44
22 870 JAUME ROIGE CASES / ISAAC TEJERO SALINERO / XAVIER HERNANZ NOGUERAS DOSRIUS 71 5:49:02
23 876 JESUS VALLBUENA PATIŅO / SERGI REAL ROSA JESUS TEAM 69 5:53:57
24 821 JESUS HITA BOTE / JOSE RAMON FERNANDEZ PORTERO KOMANDO CERVEZA 65 5:41:58
25 897 ROI UBEIRA FERNANDEZ / ALBERTO BRANA VEIGA GALIZA-O 57 5:52:25
26 864 MAYTE BALAGUER REYERO / JOSE LUIS CASTRO DIAZ A100XAIGUA 52 5:50:25
27 822 DAVID FONTANET BASSAS / JORDI BALLESTA CANELLAS CALAMARDOS TEAM 58 6:10:20 -20
28 833 CESAR DIEGUEZ ALVAREZ / ALEIX SERRALLONGA FUSTIER PATUFETS 55 6:13:54 -20
29 771 MIGUEL ANGEL SANTOS MORALES / MIGUEL ISAAC NARANJO MORALES / RUBEN MORALES MARTIN ISTAN TEAM - LOS MOR 54 6:10:13 -20
30 843 JORDI ROSA SANCHO / ISAAC MORAN GUASCH GALAPAGOS 29 4:06:37
31 786 ADRIA MARTI TORRA / MARC ESTREMS RIUS / FRANCESC TORRADEFLOT CURERO MANRUSSIA 79 6:25:30 -50
32 866 JAN SOLANI BALDERAS / JORDI CERVERA SAEZ / AXEL RENAU CRUIXENT / PAU PEREZ CRUZ AAFE 16 4:33:13
33 855 GREGORIO GONZALEZ TORRABADELLA / CARLES SALESA MIRABET / XAVIER VELA GARRIGA PATH FINDERS 32 6:12:48 -20
34 896 JORDI CAPELL SAMPIETRO / ISRAEL PRIETO ARTIGAS / JAUME SOLER SERRANO SAMBARI 0 5:54:08
35 910 SANTI PEREZ DE LA HOZ / XAVIER SIERRA SILES BURRIAK 0 5:57:52
36 794 JULI LUZON VILCHEZ / JOAN PUIGDERRAJOLS ROCA SENSE NORD 41 6:50:30 -41
37 805 JAUME DOMENECH VALLESPI / MARCAL CENTELLAS ESCALFET TVIT 75 7:05:51 -75
OPEN SE (18) 360:00 min 30 C 158 Pts
1 826 FRANCESC FERRER PEREZ / OLGA MANKO MANKO UCRAINA-CATALUNYA 104 5:49:07
2 890 MIGDALIA BELLART BERGES / PAU BATET GOMEZ DEL MORA MUZUNGUS TEAM 101 5:46:07
3 762 XEVI ARUMI ROTA / NURIA SITJA MIR ROGAINAIRES UEVIC 111 6:08:59 -10
4 732 TONI MUNE COBACHO / ESTER BONMATI COLL GOODMUNI 116 6:11:58 -20
5 735 JOSE LUIS GOMEZ FLORES / BARBARA MARTINEZ ROA FARRA BERTAFOCS 105 6:08:51 -10
6 737 MIREIA DIAZ SANCHIS / ORIOL ROCA PRATS KOALAS FARRA TEAM 90 5:57:12
7 828 EDUARD AMELA CONESA / ANAIS PANOSA BORRAS GRANYENENCS 87 5:40:49
8 761 GEMMA MARTORELL FONT / JORDI BRUGUERA ROSES GALLUS DOMESTICUS 87 5:43:28
9 778 GEMMA MARTINEZ CAMPMANY / ALEX ORIOL PEYRA LOST TEAM 80 5:46:39
10 800 LAURA ROS BALLESTER / SALVADOR REDONDO GUARDIOLA ELS DE PALAU 79 5:54:46
11 765 TERESA BONFILL ABELLA / DAVID FITO FERRE NO PERDEM EL NORD 97 6:10:47 -20
12 718 EVA PRAT ESPLUGA / MARC SERRA PRAT COB DE CUL 59 5:33:16
13 861 JULIUS AZUOLAS JUODISIUS / KAROLINA AZUOLAS MICKEVICIUTE AZUOLAS II 48 3:49:04
14 813 ROGER ARCHILLA ALBET / MARTA MARTINEZ VILA JOLLY ROGERS 45 5:45:01
15 830 ORIOL FERNANDEZ HOSPITAL / DAVID AGUILAR CASTILLO / NURIA CATALA ESTAPE LA KABRA 40 5:54:58
16 907 CARLOS SANCHEZ RODRIGUEZ / CLARA LATORRE GASULL / GEMMA LLOPART RAVETLLAT / JAVIER BR XARXETS 39 5:51:14
17 824 HUG PLA CLEMENT / LAURA ANTON SERRANO WITH THE CALM 51 6:17:39 -30
18 784 AMALUR BELASKOAIN COMAPOSADA / PAU RAMON MONTANE INDEPES 47 6:18:59 -30
HOMES VE (14) 360:00 min 30 C 158 Pts
1 726 CARLES LORE BARRAGUER / MIQUEL SORO MARTI EL VIEJITO I EL GORD 127 5:55:45
2 741 TONI SERRALLONGA GASCH / XAVIER SERRALLONGA GASCH ELS BANDOLERS 102 5:53:08
3 755 JESUS SANCHEZ VAZQUEZ / TONI VERDU MATEO XUS&CO 102 5:59:47
4 880 ENRIC SUBINA COLL / JOAN ROCA MANERO MAIMAKANSU 96 5:51:28
5 749 MARCEL FERRE BALDRICH / JOAN CARTANYA MARTI LLOP AVENTURA 94 5:52:13
6 705 JOSEP MORENO GAMELL / PITU ROCA FARRES ALIGOTS CELLERA 91 5:21:48
7 754 JOSEP ARUMI CASALS / SERGI FERNANDEZ BALDELLOU / FELIP GILI RIBES THE WILD BOARS 87 5:54:13
8 839 LLUIS ALONSO CORTES / JORDI DE MAS FERNANDEZ / BORIS CERES LORENTE BY THE CORRIOL 90 6:01:35 -5
9 713 MARTI MONTSERRAT QUADRADA / JOAN LLADO RAMOS BICICORRIOLS 109 6:18:47 -30
10 888 ALBERT GOMEZ PUIG / CARLES LLORENS NOE ALBERT/CARLES 81 6:07:24 -10
11 836 JAUME TOMAS NAVARRO / PAU SUST DE ROSSELLO / MANEL ROCA MARCO CORREDORS.CAT 66 5:41:33
12 859 MARGUS AZUOLAS KESA / KAROLIS AZUOLAS MICKEVICIUTE AZUOLAS I 57 3:25:11
13 884 ENRIC MIQUEL HASLER / JAUME MIRALLES FABREGUES CODI AITE 44 6:02:31 -5
14 874 JOAN GARCIA ARNAL / PAU VIDAL GARCIA ECOALIMENTARIA 63 6:37:44 -63
OPEN VE (10) 360:00 min 30 C 158 Pts
1 848 TONINAINA SANTAMARIA VILLALONGA / LLORENC COLL VIONESA FORACORDA MIXT-O 85 5:54:49
2 774 LOURDES CANO RODRIGUEZ / ALBERT MARTINEZ COMELLAS ITACA-IBERIA 89 6:00:56 -5
3 804 ADRIAN PRADA SEVILLA / ESTER GALINDO MORILLA MADTEAM 80 5:28:03
4 704 FRANCESC FOLCH RUBAU / GLORIA ALDEHUELO HARO SEGUIU SENSE NOSALTR 79 5:28:02
5 815 HELENA VILA UBALS / JOSEP SELGA SAN JOSE PLANETA BIKE 78 5:40:44
6 878 JOSE VIDALLER TRICAS / MAR PALACIN FERRER PEŅA GUARA LOST 58 5:48:21
7 791 LAURA GARCIA GIMENO / JOAN RAMON DOMINGO HEREDIA / ALEX ARBONES HEREDIA / ANA BERTRAN COMANDO G 52 5:51:47
8 852 ELISA PUIG ROJAS / MARIA MESTRE SERRA / DAVID PUIG ROJAS APA QUINA COLLA! 38 5:47:51
9 912 JOANA MESEGUE GRI / TONI GARCIA GIRONES QUINCACAU 28 5:32:25
10 727 CARLES LLADO BADIA / TERESA GRI ESPINAGOSA QUIN VALOR! 28 5:32:29
JOVE VE (1) 360:00 min 30 C 158 Pts
1 905 ROC BOHIGAS SABATER / NESTOR BOHIGAS MARTORELL TRAIL 28 3:34:08